Продукція ТМ «TRYVKO» визнана Вибором споживача «2018»

Завод по виробництву біодобрив (ТОВ «ЗАВОД БІОДОБРИВ «ТРИВКО») заснований у 2017 році в Запорізькій області. Продукція під ТМ “ТRYVKO” – це найновіші технології збагачення імунітету та захисту рослин. Основна продукція – біогумус, використовується як основне органічне добриво при посадці, підгодівлі всіх видів сільськогосподарських культур, в лісовому господарстві, квітникарстві, а також при реанімації та рекультивації грунтів.

У 2018 році ТОВ «ЗАВОД БІОДОБРИВ «ТРИВКО» увійшов до реєстру Кращих постачальників товарів та послуг Запорізької області. Компанія відзначена як один з кращих виробників біодобрив, а за відмінну якість послуг Торговельній марці “ТRYVKO” присвоєно відзнаку «Вибір споживача 2018». Дана відзнака показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору.

Продукція ТМ “ТRYVKO” рекомендована для використання, надійність підприємства ТОВ «ЗАВОД БІОДОБРИВ «ТРИВКО» підтверджена Всеукраїнським галузево-аналітичним центром.

Біогумус — це якісне органічне комплексне добриво, продукт переробки органічних відходів популяцією ЧКХ- червоного каліфорнійського хробака. Являє собою сипучу дрібно розсипчасту масу темно коричневого кольору ближче до чорного, НЕ містить нітратів і Хім-добавок. Містить баланс комплексу необхідних поживних речовин і мікроелементів, ферменти, грунтові мікроорганізми, вітаміни, гумінові речовини і фульвокислоти, які дають ефективну тривалу дію для рослин пролонгованої типу. Підприємство сертифіковане за міжнародним стандартом ISO 9001:2017.

Ваша заявка успішно відправлена!

Наш менеджер зателефонує Вам найближчим часом.

Під час відправки виникла помилка!

Будь ласка, спробуйте знову.

Ваша заявка успішно відправлена!

Під час відправки виникла помилка!

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваша заявка успішно відправлена!

Під час відправки виникла помилка!

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом